GABINET - Psychoterapia Dorota Podgórska

Przejdź do treści

Menu główne:

Świadczę usługi w zakresie:

- konsultacji psychoterapeutycznej (konsultacja psychoterapeutyczna, to spotkanie z terapeutą polegające na zdiagnozowaniu problemu i zaproponowaniu odpowiedniej formy pomocy). Czas trwania sesji 50-55 min. Cena-100zł.

- terapii indywidualnej krótkoterminowej (jest to proces w którym klient uświadamia sobie i rozwiązuje osobiste problemy poprzez kontakt z terapeutą). Trwa ona od 8 do 10 sesji.Czas trwania sesji 50 min. Cena 100 zł.

- terapii indywidualnej długoterminowej (terapia długoterminowa stosowana jest w przypadkach kiedy trudność z jaką zgłasza się klient nie daje się pomieścić ani w ramach konsultacji psychologicznych, ani psychoterapii krótkoterminowej - wymaga długotrwałego zaangażowania zarówno klienta jak i terapeuty). Trwa ona pół roku - rok a nawet dłużej.Czas trwania sesji 50 min. Cena 100 zł.

Długość procesu terapeutycznego jest bardzo różna. Wszystko zależy od problemów, osobowości, oczekiwań klienta, częstotliwości spotkań. Niektóre terapie trwają krócej (czasem już po kilku sesjach widoczne są zmiany), inne wymagają wielu miesięcy lub lat pracy nad sobą. Terapeuta pracujący z Pacjentem umawia się z nim raz w tygodniu na 50 min. lub raz na dwa tygodnie.
    
Wszystko o czym będziesz rozmawiał z terapeutą jest objęte tajemnicą.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego